.:Cumhuriyet Lisesi:.

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

telefondaki esrarlı ses

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1 telefondaki esrarlı ses Bir Salı Kas. 13, 2007 12:57 pm

telefondaki esrarlı ses

bir gün okuldan eve gelmiştim.o gün arkadaşlarımla parti vermeye karar vermiştik.annem geceleri çalışıyordu.arkadaşlarım partiyi saat 8:30 verelim dediler.ve bizde vermeye karar verdik.Neyseki akşam olmuştu.arkadaşlarım(erkek kız karışık)gelmişlerdi.herşey çok güzeldi.saat 10:30 du.tam o sırada telefon çaldı.telefon çaldığını duymamıştık.volumü çok açmıştık .ikinciyide duymadık .derken tam arkasından 3.cü çaldı.ben baktım.esrarlı ses bana akşam yalnızmısın diye sordu ben şoke oldum.telefonu kapattım.herkes telaşlanmıştı.sağa sola gidiyorlardı.ben partiyi teyzemin3 katlı evinde verdiğim için yukarıdan sesler geliyordu.yani tavan arasından...kapı çaldı.korkudan kapıyı açmadım.telefon çaldı.esrarlı ses bana oyun oynamak mı istiyorsun!diye haykırdı.olanlar olmuştu şarter attı aniden. kapı çaldı. kapıya el yordamıyla açmaya çalıştım.nabzım küt küt atıyordu.ve açtım sonunda...cee diye bir ses geldi meğer teyzemmiş.arkadaşlarım ve ben bu partiyi aylarca konuşmuştuk.telefondaki esrarlı sese gelince bunu teyzem yapmadığını söyledi.o günden sonra ne parti verdik ne de teyzemin evinde sonuç teyzemin evi lanetliymiş .arkadaşlar inanmazsanız inanmayın.dört sene önce gaztelerde yayınlanmıştır.....

alıntı

lanetli olmasına inanmadım şahsen
cat

ve bişeyleri olduğu yerde bırakmayı öğrenin /!\
Kullanıcı profilini gör http://survivorcrayz.spaces.live.com/

2 Geri: telefondaki esrarlı ses Bir Perş. Kas. 15, 2007 7:09 pm

alix

Admin Muavini
Admin Muavini
biri şaka yapmıştır yaa cheers

Kullanıcı profilini gör

3 Geri: telefondaki esrarlı ses Bir C.tesi Mart 15, 2008 3:21 pm

Misafir

Misafir
alix demiş ki:biri şaka yapmıştır yaa cheers
Bence dee....(korktuğum için gerçek olma ihtimalini aklıma getirmemeye çalışıyorum No ))

4 Geri: telefondaki esrarlı ses Bir Paz Mart 16, 2008 6:39 am

_sevim_

Öğrenci
Öğrenci
şakadır o Rolling Eyes

Kullanıcı profilini gör

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]